20.09.2017 09:52 - Левски и ЦСКА на осминафинал за Купата
Автор: radiovisioner Категория: Спорт
Прочетен: 300 Коментари: 0 Гласове:
0

Левски" се измъчи, но се класира за осминафиналите на Купата на България. "Сините" победиха с 1:0 втородивизионния "Ботев" Гълъбово след продължения. Единственото попадение вкара Антонио Вутов в 111-ата минута след подаване на Серджиу Буш.

Отборът от Втора лига почти не даде възможност на далече по-именития си отбор да създава напрежение пред вратата на Марин Орлинов, а до 80-ата минута "сините" нямаха реален опасен удар.

imageС хеттрик на Кубемба ЦСКА продължава за Купата на България"Червените" победиха "Несебър" с 4:1

След началото на продълженията "Левски" започна да стреля по-често, като няколко пъти удари на Вутов минаха покрай вратата на домакините. "Ботев" също имаше едно положение, но шутът на Димитър Коларов мина над гредата.

Антонио Вутов все пак вкара в 111-ата минута, след като се промуши между двама бранители на втородивизионния тим, получи топката от Буш и я прати зад стража Орлинов.